ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО ПРО ВАС

Ми збираємо інформацію про Вас, коли Ви надаєте її нам особисто, коли Ви використовуєте наші Послуги та коли інші джерела надають її нам, як далі описано.

Інформація про обліковий запис і профіль. Ми збираємо інформацію про Вас під час реєстрації в обліковому записі, створенні або зміні свого профілю, встановлені налаштувань, реєстрації або здійснені покупок. Також у Вас є можливість додати ім’я, що відображається, фотографію профілю, назву роботи та інші деталі до інформації Вашого профілю для відображення в наших Сервісах. Ми відстежуємо Ваші налаштування, коли Ви вибираєте їх в межах Служб.

Інформація, яку Ви надаєте через наші канали підтримки. Служби також включають нашу службу підтримки, де Ви можете надіслати інформацію щодо проблеми, яка виникає із сервісом. Незалежно від того, Ви вказуєте себе як технічний контакт, відкриваєте службу підтримки, говорите з одним із наших представників безпосередньо чи іншим чином взаємодієте з нашою командою підтримки, Вас попросять надати контактну інформацію, короткий виклад проблеми, з якою Ви стикаєтесь, та будь-яку іншу документацію, скріншоти або інформацію, яка допомогла б вирішити проблему.

Інформація про оплату. Ми збираємо платіжну інформацію та платіжну інформацію під час реєстрації певних платних Послуг. Ви також можете надавати платіжну інформацію, наприклад реквізити платіжної картки, яку ми збираємо за допомогою захищених служб обробки платежів.

ЯК ЗБЕРІГАЄМО ІНФОРМАЦІЮ

Інформацію, яку ми збираємо автоматично, коли Ви використовуєте Послуги. Ми збираємо інформацію про Вас, коли Ви користуєтесь нашими Послугами, включаючи перегляд наших веб-сайтів та вчинивши певні дії в межах Послуг.

Інформацію, яку ми отримуємо з інших джерел. Ми отримуємо інформацію про Вас від інших користувачів Сервісу, від сторонніх служб, від наших пов’язаних компаній, платформ соціальних медіа, публічних баз даних, а також від наших партнерів по бізнесу та каналу. Ми можемо поєднати цю інформацію з інформацією, яку ми збираємо іншими способами, описаними вище. Це допомагає нам оновлювати та вдосконалювати свої запити, визначати нових клієнтів, створювати більш персоналізовану рекламу та пропонувати послуги, які можуть Вас зацікавити.

Інші користувачі Послуг. Інші користувачі наших Сервісів можуть надавати інформацію про Вас, коли вони подають вміст візитних карток через наші Послуги.

Сторонні постачальники. Ми можемо отримувати інформацію про Вас від сторонніх постачальників ділової інформації та з загальнодоступних джерел (наприклад, платформи соціальних мереж), включаючи фізичні адреси електронної пошти, назви робочих місць, адреси електронної пошти, телефонні номери, дані про наміри (або дані про поведінку користувачів), IP-адреси та профілі соціальних медіа для цілеспрямованої реклами продуктів, які можуть Вас зацікавити, надання персоналізованих комунікацій, просування подій та профілірування.

ЯК ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ МИ ЗБИРАЄМО

Ми використовуємо інформацію, яку збираємо різними способами надання Сервісів та управління нашим бізнесом, що включаючи наступне:

Операції. Ми використовуємо інформацію, окрім даних Клієнта, для роботи, підтримання, вдосконалення та надання всіх функцій Сервісу, для надання необхідних послуг та інформації, для відповіді на коментарі та запитання та для надання підтримки користувачам Сервісу. Ми обробляємо Дані Клієнта виключно відповідно до інструкцій, наданих відповідним Клієнтом або Користувачем.

Покращення. Ми використовуємо цю інформацію для розуміння та аналізу тенденцій використання та переваг наших відвідувачів та користувачів, для вдосконалення Сервісу та розробки нових продуктів, послуг, функцій та функціональності.

Підтримка клієнтів. Ми використовуємо Вашу інформацію для вирішення технічних проблем, з якими Ви стикаєтеся, для відповіді на Ваші запити про допомогу, для аналізу інформації про аварійні роботи, а також для усунення недоліків та вдосконалення Сервісів. Якщо Ви даєте нам експрес-дозвіл на це, ми ділимось інформацією з стороннім експертом з метою відповіді на запити, пов’язані з підтримкою.

Забезпечення безпеки. Ми використовуємо інформацію про Вас та Вашу Службу для перевірки облікових записів та діяльності, для виявлення, запобігання та реагування на потенційні або фактичні інциденти із безпекою, а також для контролю та захисту від інших зловмисних, оманливих, шахрайських чи незаконних дій, включаючи порушення політики обслуговування.

Аналітика. Ми використовуємо Google Analytics для вимірювання та оцінки доступу до публічного простору Сайту та трафіку для них, а також створюємо звіти про навігацію користувачів для адміністраторів нашого Сайту. Google працює незалежно від нас і має власну політику конфіденційності, яку ми наполегливо радимо переглянути. Google може використовувати інформацію, зібрану через Google Analytics, для оцінки активності користувачів та відвідувачів на нашому Сайті. Для отримання додаткової інформації див. Конфіденційність та обмін даними Google Analytics.

ЯК МИ ДІЛИМОСЯ ІНФОРМАЦІЄЮ, ЯКУ ЗБИРАЄМО

Ми робимо інструменти для співпраці і хочемо, щоб вони працювали для Вас добре. Це означає обмін інформацією через Служби та з певними третіми сторонами. Ми ділимося інформацією, яку ми збираємо про Вас, способами, які обговорюються нижче, в тому числі у зв’язку з можливими змінами бізнесу. Ми не займаємось продажем інформації про Вас рекламодавцям або іншим стороннім особам. Ми можемо розголошувати інформацію третім сторонам, якщо Ви погоджуєтесь з нами робити це, а також у деяких випадках:

Інформація без обмежень. Будь-яка інформація, яку Ви добровільно вирішите включити до публічної зони обслуговування, наприклад, на загальнодоступній сторінці візитної картки, буде доступна будь-якому відвідувачеві або користувачеві, які мають доступ до цього вмісту.

Постачальники послуг. Ми працюємо з сторонніми постачальниками послуг, які надають нам веб-сайт, розробку додатків, хостинг, обслуговування та інші послуги. Ці треті сторони можуть мати доступ до особистих даних або даних клієнта або обробляти їх як частину надання цих послуг для нас. Ми обмежуємо інформацію, надану цим постачальникам послуг, тією, яка їм розумно необхідна для виконання своїх функцій, і наші договори з ними вимагають від них збереження конфіденційності такої інформації.

Не особиста інформація. Ми можемо зробити певну автоматично зібрану, агреговану чи іншу неособисту інформацію, доступною третім сторонам для різних цілей, включаючи (I) дотримання різних зобов’язань щодо звітності; (II) для комерційних чи маркетингових цілей; або (III) допомагати таким сторонам у розумінні інтересів, звичок та звичок наших клієнтів, користувачів та відвідувачів, певних програм, контенту, послуг та/або функціональних можливостей, доступних через Сервіс, на все вищезазначене додаткові обмеження щодо використання ваших даних користувачів Google, як зазначено в цій Політиці конфіденційності.

Правоохоронна діяльність, правовий процес та дотримання. Ми можемо оприлюднити Особисті дані чи іншу інформацію, якщо цього вимагатиме закон або добросовісно вважати, що така дія необхідна для дотримання чинного законодавства у відповідь на фактично діючий судовий наказ, судовий або інший урядовий наказ чи ордер, або іншим чином співпрацювати з правоохоронними органами чи іншими державними установами.
Ми також залишаємо за собою право розголошувати Особисті дані чи іншу інформацію, яка, на нашу думку, добросовісно є доречною або необхідною для (I) вжиття запобіжних заходів проти відповідальності, (II) захисту себе чи інших людей від шахрайських, образливих чи незаконних видів використання чи діяльності, (III) розслідувати та захищатись від будь-яких сторонніх претензій чи звинувачень, (IV) захищати безпеку та цілісність Служби та будь-яких засобів чи обладнання, що використовуються для надання Служби, або (V) захищати наше майно чи інші законні права, виконувати наші договори або захищати права, майно чи безпеку інших.

ПОСЛУГИ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ

Посилання на сторонні сайти. Служби можуть містити посилання, які направляють Вас до інших веб-сайтів чи служб, чиї практики конфіденційності можуть відрізнятися від наших. Якщо Ви надсилаєте інформацію на будь-який із цих сторонніх сайтів, Ваша інформація регулюється їх політикою конфіденційності, а не цією. Ми радимо уважно прочитати політику конфіденційності будь-якого веб-сайту, який Ви відвідуєте.

Сторонні віджети. Деякі наші сервіси містять віджети та функції соціальних мереж. Ці віджети та функції збирають Вашу IP-адресу, яку сторінку Ви відвідуєте в Службах, і можуть встановлювати файли cookie для того, щоб функція працювала належним чином. Функції віджетів та соціальних мереж розміщуються або третьою стороною, або розміщуються безпосередньо в наших Сервісах. Ваша взаємодія з цими функціями регулюється політикою конфіденційності компанії, яка її надає.

ЗБЕРІГАННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЇ

Зберігання інформації та безпека. Ми використовуємо галузеві технічні та організаційні заходи для захисту інформації, яку ми зберігаємо.

Хоча ми впроваджуємо гарантії, призначені для захисту Вашої інформації, жодна система безпеки не є непроникною, і через властивий їй характер Інтернету, ми не можемо гарантувати, що інформація під час передачі через Інтернет або під час зберігання в наших системах або іншим чином, що перебуває під нашим доглядом, абсолютно забезпечена від вторгнення.

Як довго ми зберігаємо інформацію. Скільки часу ми зберігаємо інформацію, яку ми збираємо про Вас, залежить від типу інформації. Через деякий час ми або видалимо, або анонімізуємо Вашу інформацію, або, якщо це неможливо (наприклад, тому, що інформація зберігалася в архівах резервного копіювання), ми надійно зберігатимемо Вашу інформацію та ізолюємо її від подальшого використання до видалення.

Інформація про обліковий запис. Ми зберігаємо інформацію про Ваш обліковий запис до тих пір, поки Ваш обліковий запис активний, а потім в розумний період, якщо Ви вирішите повторно активувати Послуги. Ми також зберігаємо частину Вашої інформації в міру необхідності для виконання наших юридичних зобов’язань, вирішення суперечок, виконання наших угод, підтримки ділових операцій та для подальшого розвитку та вдосконалення наших Послуг. Там, де ми зберігаємо інформацію для вдосконалення та розвитку Сервісу, ми вживаємо заходів щодо усунення інформації, яка безпосередньо Вас ідентифікує, і ми використовуємо цю інформацію лише для виявлення колективних уявлень про використання наших Сервісів, а не для конкретного аналізу особистих характеристик щодо Вас.

Маркетингова інформація. Якщо Ви вирішили отримувати маркетингові електронні листи від нас, ми зберігаємо інформацію про Ваші маркетингові переваги протягом розумного періоду з дня останнього виявлення інтересу до наших Послуг.

ЯК МИ ПЕРЕДАЄМО МІЖНАРОДНУ ІНФОРМАЦІЮ

Міжнародні передачі інформації, яку ми збираємо. Ми збираємо інформацію в усьому світі і можемо передавати, обробляти та зберігати Вашу інформацію за межами країни Вашого проживання, де ми чи наші сторонні постачальники послуг працюють з метою надання Вам Послуг. Щоразу, коли ми передаємо Вашу інформацію, ми вживаємо заходів для її захисту.

НЕПОВНОЛІТНІ І ДИТЯЧА ПРИВАТНІСТЬ

Захист приватного життя маленьких дітей особливо важливий. Наша служба не спрямована на дітей, які не досягли 18 років, і ми свідомо не збираємо Особисті дані від дітей до 18 років без отримання згоди батьків. Якщо Вам не виповнилося 18 років, будь ласка, не користуйтеся Службою і не отримуйте доступу до неї ні в який час або в будь-який спосіб. Якщо ми дізнаємось, що Особисті дані були зібрані в Сервісі від осіб, які не досягли 18-ти років та без підтвердження батьківської згоди, ми вживемо відповідних заходів для видалення цієї інформації. Якщо Ви є батьком або опікуном і виявите, що Ваша дитина, яка не досягла 18 років, отримала обліковий запис у Сервісі, Ви можете попередити нас і попросити видалити особисті дані цієї дитини з наших систем.

Послуга не призначена для використання неповнолітніми. Якщо неповнолітня особа розмістила такий вміст на Сервісі, неповнолітня особа має право видалити цей вміст, використовуючи параметри видалення. Якщо у Вас виникли запитання щодо цієї теми, будь ласка, зв’яжіться з нами, як зазначено в розділі “Як зв’язатися з нами”. Зауважте, що, хоча ми пропонуємо цю можливість видалення, видалення вмісту може не забезпечити повне або всебічне видалення цього вмісту чи інформації.

ЗМІНИ ТА ОНОВЛЕННЯ ДО ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Будь ласка, переглядайте цю сторінку періодично, щоб бути в курсі будь-яких змін до цієї Політики, які ми можемо час від часу оновлювати. Якщо ми змінимо Політику, ми зробимо її доступною через Службу та вкажемо дату останнього перегляду та будемо відповідати чинному законодавству. Постійне використання Вами Сервісу після набуття чинності переглянутої Політики вказує на те, що Ви прочитали, зрозуміли та погодилися з поточною версією Політики.

ЯК ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Будь ласка, зв’яжіться з нами з будь-якими питаннями або коментарями щодо цієї Політики, Ваших Персональних Даних, наших способів використання та розкриття інформації, чи Вашої згоди на вибір електронною поштою e-mail@mybpcards.com. Якщо у Вас є якісь занепокоєння чи скарги щодо цієї Політики або Ваших персональних даних, Ви можете зв’язатися з службовцем служби захисту даних.

Останнє оновлення: 01 квітня 2021 року